• Telefon: +86 13963912630
 • Telefon: +86 18306398869
 • E-mail: cassie@conele.com
 • E-mail: bob@conele.com
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  • sns06
  • sns07

  Electric Shotcrete Spraying Machine SPJ08-07-22

  Përshkrim i shkurtër:

  Product Application

  With the national mine roadway, railway and highway tunnels, water conservancy culverts, underground engineering and other construction, extensive use of the anchor anchor support the international advanced support method, the concrete jet is the main equipment of the operation, but because of Dry spray machine there are polluted environment problems, the country is vigorously promoting the wet wet spray machine, with low dust, low resilience, high construction efficiency, the use of low cost advantages.


 • FOB Çmimi: US $ 5000-100000 / set
 • Min.urdhër Sasia: 1set
 • Furnizimi Aftësia: 300 / vendosur në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Model: SPJ08
  Max teorike prodhimit: 8m3 / h
  Output Presioni: 7MPa
  cilindër Dia. × Stroke: Φ140 * 800mm
  Max Madhësia agregate: ≤15mm
  Oil Pump: PLA7313 / Kawasaki
  markë Motor: Yantai / Siemens
  lartësia pompimit / Distanca: 30m / 70m

  Features:
  1.Continuous adjustable jet(CVT).

  2.Continuous sasi rregullueshëm përshpejtues.
  Performanca 3.High, performancë të lartë e spërkatje konkrete shtresë, dendur, homogjene, forca të lartë.
  Shkallë 4.Rebound është i ulët, llak thatë, shkallë betoni tërhiqem është 15% -50%, miraton teknologji lagur llak, norma elastik mund të reduktohet më poshtë për 10%, në mënyrë efektive ruajtur koston. 

  Wet konkrete spërkatje Machine 
  artikull SPJ08
  volum teorike e dorëzimit 0-8m³ / h
  presion maksimal prizë 7MPa
  Frekuenca maksimale e pompimit 16T / min
  Diametri grumbulluar që është lejuar ≤15mm
  Distanca Delivery Horizontal: 50m
  Vertikale: 20m
  Shpërndarjen formë valvula S tub
  Cilindër me diametër * goditje Φ120 x 600mm
  Shkarkimi diametër prizë 100mm
  Feeding lartësi 700mm
  Vlerësuarat tensionit ~ 380V
  fuqia kryesore motorike 22kw
  shpejtësi të vlerësuarat 1470r / min
  Forma qark hidraulike loop Open
  Sistemi kryesor MTP 25MPa
  hidraulike volum rezervuari vaj (L) 120L
  Madhësia maksimale totale 15mm
  diametër tub Delivery Φ57mm
  pesha e tërë makinë 1800kg
  shpejtësi Towing () ≤8km / h
  Dimensionet e përgjithshme (lengt * width lartësi *) 3400 * 1500 * 1550mm
  çorape të gomës  30m
  paketim  20GP për 1Set

  Karakteristikat kryesore

  jet e vazhdueshme rregullueshme (CVT).

  Continuous Shuma rregullueshme përshpejtues.

  sistem i centralizuar vajosje, në mënyrë efektive të zgjatur jetën e shërbimit të pjesëve të veshin.

  Wheel projektuar produkteve, fleksibël, komoditet celular, mirëmbajtjen e thjeshtë.

  Importohen grup Eaton valvul dhe ndarja piston.

  presion të lartë pompimit, ofrimit dhe llak distancë të gjatë.

  performancë të lartë, performancë të lartë e spërkatje konkrete shtresë, dendur, homogjene, forca të lartë.

  Përshpejtimi duke shtuar agjent dhe teknologji të kontrollit, i njohur vendas pompë matëse markë, matje të saktë të jet atomizing dhe materiale hundë bën agjenti përshpejtimit të përzier me përzierjen e betonit.

  Ulja e përqendrimit të pluhurit në anën makine dhe grykë, të eliminuar dëmin për punonjësit e shëndetësisë.

  shkallë Rebound është e ulët, llak thatë, shkallë betoni tërhiqem është 15% -50%, miraton teknologji lagur llak, norma elastik mund të reduktohet më poshtë për 10%, në mënyrë efektive ruajtur koston.

  Construction site

  construction site


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!