• Telefon: + 86-18306398869
 • E-mail: bob@conele.com
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  • sns06
  • sns07

  CONELE konkrete pompë kamion

  CONELE kamion pompë konkrete është prodhuar nga Qingdao CONELE Group Co, Ltd, duke përdorur përvojën e përparuar në shtëpi dhe jashtë vendit dhe të avancuara të teknologjisë moderne simulimi kompjuterik për të sistematikisht të analizojnë të stresit dhe zhvendosjen e strukturës makinë pompë. Ndikimi i parametrave të ndryshme të tilla si frekuenca natyrore në jetën lodhje e bumit diskutohet. Në të njëjtën kohë, sistemi hidraulik është e optimizuar dhe teknologjia e re i lirë lëngu është miratuar për të reduktuar në masë të madhe ndikimin e pompë ndërrim në bum. Ne kemi disa patentave në optimizimin e strukturës bum dhe projektimin e sistemit hidraulik.

  përsosur të kontrolluar cilësinë e produktit, prodhimin përkryer produkt, inspektimi përpiktë cilësia shkakton makinën CONELE pompë për të arritur kryesorë vendas, nivelin më të avancuara ndërkombëtare, sistemi krah gjitha miraton pllaka çeliku dhe forca të lartë pjatë të ftohtë mbështjellë çeliku, forca të jepnin më lart 1000Mpa siguron forca të lartë dhe pesha të lehta e sistemit bum. 100% e armëve, këmbët dhe tanket e karburantit janë të ngjitur për trajtimin e stresit. Çdo bashkoj i sistemit bum është testuar 100% pa dëmtimin ose X-ray Fotografitë për të eliminuar ndonjë defekt fshehura në detaje dhe të bëjë atë më të qëndrueshme. Ne projektimin si datë e saktë përmes analizës së elementit tela dhe analiza dinamike simulimi për të siguruar strukturë të arsyeshme dhe performanca e shkëlqyer e sistemit bum. Dhe llogaritja dhe analiza rezultatet e strukturës flok janë verifikuar nga qendra testimi në nivel shtetëror për testin stresi-tendosje për të provuar rezultatet janë në përputhje me kushtet aktuale të punës.

  CONELE Group ka insistuar gjithmonë në shërbim të klientëve, me shumë vite të kërkimit dhe zhvillimit, përvoja e prodhimit të makinave pompë, sipas kërkesave të konsumatorëve, projektuar produkte si kërkesës së klientit, ne gjithmonë përpiqemi të ju japin më të përshtatshme për nevojat e ndërtimit e makinave pompë, në mënyrë që klientët "vetëm të zgjidhni një të drejtë, nuk ka nevojë për të shtrenjta".


  Ora Post: shkurt-17-2020
  WhatsApp Online Chat!