• Telefon: + 86-18306398869
 • E-mail: bob@conele.com
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  • sns06
  • sns07

  Shërbimet e para-shitjes dhe pas-shitjes së Konecranes janë duke bërë shumë mirë.

  Klient Jiangxi, kamion pompë Dongfeng 30m

  Keni

  Kohët e fundit, kompania mori një telefonatë nga Z. Zhang nga Jiangxi i cili bleu një pompë betoni nga kompania jonë gjashtë muaj më parë. Në telefon, ai tha se do të blinte një tjetër pompë betoni këtë vit.

  Z. Zhang drejtonte një kompani leasing-u. Ai bleu një kamion pompë betoni nga kompania jonë gjashtë muaj më parë. Sipas Z. Zhang, vendi i ka kushtuar vëmendje ndërtimeve rurale vitet e fundit. Ndërtimi i banesave në zonat rurale nuk është më aq i vogël sa dikur. Ishte një ndërtesë e vogël, por për shkak të fuqisë njerëzore të kufizuar, ishte e papërshtatshme të dorëzohej çimento në zonën e katit të lartë. Vitin e kaluar, me një mentalitet të provuar, bleva një kamion pompë betoni Konecrale dhe e morra me qira tek klienti. Konsumatori më vonë raportoi se ishte shumë mirë. Isshtë kursim kohe, kursim pune dhe efikas. E vetmja pengesë është se nganjëherë makina jepet me qira nga një kompani tjetër.

  Prandaj, Z. Zhang vendosi të blejë edhe dy njësi të tjera në fund të vitit. Z. Zhang tha që ai mund të fillojë biznesin e tij pas pranverës së vitit të ardhshëm. Pointështja kryesore është se ai nuk duhet të shqetësohet për kthimin afatgjatë, sepse kërkesa është e madhe, kështu që tani porositë e biznesit janë rreshtuar të gjitha, plus shërbimet e para-shitjes dhe pas shitjes së Konecranes janë duke bërë shumë mirë, dhe ju nuk jeni duhet të shqetësoheni për ndonjë problem fare. Thjesht zgjidhni Konecranes.

  Shërbimet e para-shitjes dhe pas-shitjes së Konecranes janë duke bërë shumë mirë.

  Konile është një ndërmarrje e pajisjeve të makinerive në shkallë të gjerë që integron kërkimin shkencor, prodhimin, shitjen dhe shërbimin pas shitjes. Specializuar në prodhimin e kamionëve të pompave të betonit, makinerive shpërndarëse të betonit, pompave për shpërndarjen e betonit, makinerive të lagësht spërkatjes, pompat e montuara në kamion, pompat e gurëve të imët, pompat e llakit, pompat e bumit të vogël, pompat e vogla të montuara në kamion, pompat për përzierjen e traktorëve, makinat e shkumëzimit të çimentos , pompa të vazhdueshme Makineritë dhe pajisjet në ndërtim si ushqyesit, pompat e llumit dhe pompat e betonit të minierave janë të një teknologjie të shkëlqyeshme dhe cilësi të shkëlqyeshme. Mirësevini klientë të rinj dhe të vjetër për të ardhur për të pyetur dhe porositur!


  Koha e postimit: maj-19-2020
  WhatsApp Online Chat!