• Telefon: + 86-18306398869
 • E-mail: bob@conele.com
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  • sns06
  • sns07

  Rreth CONELE 38 milion Betoni Boom Pump Truck

  Conele Group produkt kryesor, 38 milion konkrete bum pompë kamion, projektuar posaçërisht nga ekipi dizajnit industrial evropian për tregun ndërkombëtar, përdor Sinotruk Postal T5G shasi me konfigurim të lartë dhe kosto performanceand dhe besueshmërinë më të lartë dhe vaj të kursimit të energjisë Man gjermane.

  Large rrjedhin elektronike valvula e kontrollit grup mund të ndihmojë në kontrollin e saktë dhe riparimin e lehtë.
  The Sistemi kryesor hidraulik miraton një sistem të hapur me efekt të mirë ftohjes dhe mirëmbajtjen e lehtë.
  High dhe presionit të ulët kalimi përshtatshme për të gjitha llojet e emërtuar lartë të konkrete, mund të realizojë konkrete pompë nën të ndryshme zhvendosjen conditions.Large pune e presionit të ulët dhe zhvendosje të vogël të presionit të lartë. Presionit të ulët pompimit të shpejtë të betonit të ulët të keq, dhe presionit të lartë të pompimit të fortë të betonit të lartë të keq.
  The pompë kryesor të naftës miraton Gjermani Rexroth, me fluks të madh, furnizim të mjaftueshëm të naftës dhe sasi të mëdha të pompimit.
  Boom multi-rruga valvula miraton italiane Wolf elektrike rregullim proporcional stepless, kontroll elektronik ose kontroll manual, fleksibil dhe i përshtatshëm.
  The cilindër kryesore përcjellë miraton një cilindër i madh përcjellë, e cila mund të realizojnë transportohen bujare, të zvogëluar herë pompimit për minutë, dhe të zgjasë jetën e të gjithë sistemit të përcjellë.
  The sistem miraton telekomandën, realizimin e stepless ndryshueshme shpejtësi rregullimin e boom.It bën operacion më i qëndrueshëm, reduktimin e dridhje në fund dhe për të siguruar saktësinë e vendosjes konkrete.
  Analiza Finite element, test matës tendosje dhe jo-destruktiv metë teknologji zbulimin siguruar strukturë të arsyeshme, të sigurt dhe të besueshëm të bumit.

  (1)

  Performanca e përgjithshme e Conele kamion pompë konkrete është superiore dhe të besueshme pas viteve të hulumtimit dhe qindra kohën e verifikimit eksperimental.


  Ora Post: Jan-18-2020
  WhatsApp Online Chat!