• E-mail: bob@conele.com
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  • sns06
  • sns07

  Betoni Pump HBX40

  Përshkrim i shkurtër:

  Electric Lloji: HBX40-10-45, HBX50-11-55
  Output Presioni: 10MPa 11Mpa
  cilindër Dia. × Stroke: Φ180 * 1200mm
  Max Madhësia agregate: ≤40mm
  Oil Pump: PLA7313 / Kawasaki
  markë Motor: Yantai / Siemens
  lartësia pompimit / Distanca: 120/360 milion

  Diesel Lloji: DHBX40-11-56
  Max pompimit Kapacitet: 40m3 / h
  Output Presioni: 11Mpa
  cilindër Dia. × Stroke: Φ180 * 1200mm
  Max Madhësia agregate: ≤30mm
  Oil Pump: PLA7313 / Kawasaki
  Diesel Engine markë: LOVOL / Yuchai / Commins
  lartësia pompimit / Distanca: 120/360 milion


 • FOB Qingdao Port: US $5000-100000/Set
 • Min. Order Quantity: 1 Set
 • Furnizimi Aftësia: 300/Set per Month
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Features

  1. përputhen arsyeshme e sistemit të energjisë, sistemin hidraulik dhe sistemin e pompimit, duke shfrytëzuar plotësisht fuqinë maksimale e gjeneratorit.

  2. High aftësi material thithje, efikasiteti aktual pompimit mund të arrijë më shumë se 80% të vlerës teorike ...

   

  Pump Betoni 
  model  HBX40-11-55 DHBX40-11-56
  Drive Type    
  Max.Theo. Prodhimi Volum (M3 / h) 40 40
  Max. Presion Outlet (Mpa) 11 11
  Max.Aggregate Diametri (mm) ≤40 ≤40
  Cilindër Diametri (mm) Φ180 Φ180
  Fuqia (kW) 55 56/54
  Pump Main Oil  
  Inner diametri i tubacionit dorëzimit (mm) Φ125 Φ125
  Dimension (mm) 4500 * 1500 * 1720 4600 * 1500 * 1720
  Në përgjithësi Pesha (kg) 2900 3200
  Max.Delivery Distance (m) (horizontal / vertical) 600/200 570/190
  paketim  20GP për 1Set 20GP për 1Set

  Features

  1. përputhen arsyeshme e sistemit të energjisë, sistemin hidraulik dhe sistemin e pompimit, duke shfrytëzuar plotësisht fuqinë maksimale e gjeneratorit.

  2. High aftësi material thithje, efikasiteti aktual pompimit mund të arrijë më shumë se 80% të vlerës teorike.

  3. konfiguracion optimizuar. Ajo miraton komponentët importuara hidraulike dhe komponentet elektrike, në masë të madhe të përmirësuar besueshmërinë e pajisjeve. 

  4. Unique teknologji buffering tubacionit, duke siguruar ritëm saktë të tub S dhe zgjatjen jetën shërbimit të S tub.

  5. Aplikimi i kaloni lartë të ulët presion thjeshton metodat e operimit;

  6. Sistemi lubricating miraton sistemin automatik mbushjen e filtrimin detyruar dhe prepressing dyfishtë-pompë, duke shfaqur mbushje adekuate dhe efekt të shkëlqyer lubricating. 

  7. Aplikimi i materialit dhe saldim të ri gërryes teknologjisë përmirëson jetën e shërbimit të pjesëve të veshur.

  8. Sistemi Fuqia miraton pompë kryesore të ndërkombëtare Kawasaki ose Rexroth serioze . Gjenerator miraton markë e brendshme e famshme, duke shfaqur pushtet të fortë.

  9. Sistemi i hapur hidraulike dhe unike teknologji hidraulike buffering sigurojë ndikim më të vogël dhe më pak nxehtësi për sistemin e përmbysur. Ngarkesa e rëndë pompë hidraulike kryesor dhe valvula hidraulike e markë ndërkombëtare të famshme përmban zhvendosje të madhe, duke garantuar sigurinë dhe besueshmërinë e pompë konkrete.

  10. Intelligent electrical control system optimizes the interface, featuring free operation. The intelligent control provides precise monitoring for the machine, and displaying the working condition simultaneously.  DHBX50-1DHBX50-2 Concrete pump delivery


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!