• Telefon: +86 13963912630
 • Telefon: +86 18306398869
 • E-mail: cassie@conele.com
 • E-mail: bob@conele.com
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  • sns06
  • sns07

  Concrete Mixer pompë elektrike JBT30-11-45

  Përshkrim i shkurtër:

  Me mekanizimin zëvendësojë artificial është bërë më zgjedhjet e këtyre kontraktorët. Një kamion i vogël Forklift me një pompë përzierjen, në vend që mund të pesë ose gjashtë persona punojnë, por edhe për të përmirësuar efikasitetin e punës shumë herë. Duke përdorur një Forklift për të rërës dhe zhavorrit, çimento dhe materiale të tjera në pompë përzierjen, operohet me telekomandë përzierja plesht ushqyerit pompë, dhe pompë veten pas përzierjen, pompë në dysheme, etj, i gjithë operacioni është mjaft e thjeshtë, të punës themelore çliruar, më tepër pompë përzierjen ka vëllim të vogël, transferimin, konsumit të përshtatshëm të ulët të energjisë, etj, çdo të përshtatshme për përdorimin e komitetit të vogël rurale.


 • FOB Çmimi: US $ 5000-100000 / set
 • Min.urdhër Sasia: 1set
 • Furnizimi Aftësia: 300 / vendosur në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  JBT30 Technical parameter
    artikull njësi Parameter
  Pumping system Max. Theo. Output m3/h 40
  Concrete delivery pressure MPA 11
  Distribution valve S tub
  Pumping motor power KW 45
  Oil volume L 200
  Hopper capacity L 560
  diameter beton cilindër * goditje mm Φ180*1000
  Oil cylinder specification mm Φ100 *1000
  Feeding lartësi mm 1070
  Shkarkimi diametër prizë mm Φ150
  Madhësia maksimale totale mm Pebble:40 Crush stone:30
  delivery distance not too long Pebble: 50 Crush stone:40
  shpejtësi të vlerësuarat r/min 1480
  Hydraulic oil type Full hydraulic controlled open loop
  Mixer system Max. Theo. Feeding capacity L 600
  Max. Theo. Mixing Quantity m3/h 20
  Mixing capacity L 450
  Përzierja fuqinë motorike KW 8
  Lifting motor power KW 4.5
  Pompë uji KW 0.55
  Main system maximum oil pressure MPA 32
  Max. mixing speed r/min 15
  Other parameter The max theoretical delivery distance Horizontal 350m
  Vertical 120m
  peshë kg 4800
  Towing speed km/h ≤8
  Dimensions(L*W*H) mm 4900*2050*2600

   

  dfadsfsd (1)

  Hydraulic Oil Pump

  Original Korea Kawasaki oil pump

  (Some supplier use the fake Kawasaki, for custom is hard to distinguish.

  dfadsfsd (5)

   

  Hydraulic pipe

  High pressure hydraulic oil pipe, four layer of steel wire, the voltage endurance capacity up to 35Mpa.

  Effectively avoid the situation like leakage, block pipe,off connection and so on. Make sure the whole machine stability. 

  dfadsfsd (4)

  Centralized lubricating system

  Point to point lubrication protects main components from wear and tear.

  dfadsfsd (3)


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!