• Telefon: + 86-18306398869
 • E-mail: bob@conele.com
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  • sns06
  • sns07

  Boom Boom pompë kamion 25m

  Përshkrim i shkurtër:

  1.EquipΦ230mm cilindër, i madh zhvendosje sistem pompimit, thithjen material është më shumë se 88%, numri i ndërrim me të njëjtin zhvendosje është i ulët, dhe veshur pjesët jetë është gjatë;

  Sistemi 2. pompimit miraton kontrolluar elektronikisht ndërrim. E pompimit ndërrim është i shpejtë dhe i saktë, për ndikimin e sistemit është i vogël, dhe efikasiteti aktual i pompimit është rritur me më shumë se 7% mbi sistemin konvencional ndërrim kontrolluar hidraulike.

  valvula 3.Adopts industrial kamion i madh pompë të integruar, linja është e thjeshtë, humbja presioni është i vogël, në krahasim me energjinë konvencionale valvulave kursim 17%. sistemet hidraulike nuk janë të prirur për të ngrohur.


 • Name: Truck Boom Pump, Pumpcrete, Beton Pump, Concrete Pump
 • Terms of Trade: EXW, FOB, CIF
 • Annual Production: 1000 units per year
 • Termat pagesës: TT, LC or 30%TT+70% TT or LC
 • Color: Can be painting according to customer's requirement
 • Function: Pumping concrete to the building
 • Spare Parts Brand: Global Purchased
 • Main Oil Pump: REXROTH
 • Pumpcrete Condtion: 100% New Produced
 • Brand: Co-nele
 • Aftersales Service: Guarranty for One Year
 • Detail Product

  Truck Boom Pump, Concrete Pump, Pumpcrete, Beton Pump

  Produkt Tags

  Gjatësia Boom: 25m
  Max pompimit Kapacitet: 111m³ / h
  Max Output Presioni: 9.5Mpa
  Max pompimit Koha: 32t / min
  Delivery Cylinder dia × goditje:. Φ230 * 1400mm Slewing Angle: ± 270 °
  Struktura Boom:  4m (700Mpa të 800Mpa  SteelPlate)
  High dhe presion të ulët Switch: Electronicallycontrolled automatike
  markë Shasia: Dongfeng ose SINOTRUCK Howo

  Features:
  Single-bosht (4 × 2) shasi, outriggers H-formë, booms 4Mfolded, përfshin të vogla këmbë, pesha të lehta në përgjithësi, presion të lartë të prodhimit, hapjen bum ka lartësi minimale, edhe përshtatshmëria dhe passability mirë për kushtet e këqija në terren.

  artikull 25-4M 30-4M 33-4M 35-5RZ
  Theor. Output (M3 / h) (i ulët / presion të lartë) 90/60 111/66 116/68 116/68
  Theor. Outlet Pressure (Mpa) (i ulët / presion të lartë)  5/8  6/10  6/10  6/10
  Pump Frekuenca (t / min) (i lartë / presion të ulët) 21/33 19/32 16/28 20/34
  Cilindër ofrimit Diametri (mm) Φ230 * 1400 Φ230 * 1650 Φ230 * 1650 Φ230 * 1650
  lartësia ushqyerit (mm) 1400 1400 1400 1400
  markë Shasia Dongfeng SINOTRUCK Howo
  Emisioni standard National IV / National V
  Vendosjen boom max lartësia / thellësi / rrezja (m) 21 / 10,5 / 17 30/18 / 25.6 33 / 20,4 / 28,6 35 / 21.7 / 30.8
  kënd slewing (°) 540
  presion të lartë dhe të ulët switch-gjatë kontrollit automatik
  kontrollit zhvendosja Elektrike zhvendosje proporcional
  Metoda e vajosje Manuale dhe hidraulike me përdorim të dyfishtë
  paketim Flack Frame / Roll-Roll / Cargo Bulk

   


 • Previous:
 • Next:

 • We are conele group, we produce 30m to 63m beton pump, we set up our factory in 1993, we have CE, ISO9001, CCC, BV certificate, we are professional factory of concrete pump, no need to worry about quality and service, welcome to contact Bob freelly

  #pumpcrete, #betonpump, #truckboompump, #concretepump, #boompump, #truckmountedtruckboompump

   

 • WhatsApp Online Chat!