• Telefon: + 86-18306398869
 • E-mail: bob@conele.com
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  • sns06
  • sns07

  Rreth nesh

  pompë konkrete ISO9001
  湿 喷 机 旋流 器
  砂浆 搅拌机 出 料 调整 装置
  混凝土 布料 车 臂架 托架 专利
  HBT60, HBT80CE 认证 新
  DCIM100MEDIADJI_0027.JPG

  Qingdao CO-nele Group Co, Ltd, u estabilished në vitin 1993. Prej tani ne kemi tre bazave kryesore të prodhimit janë të vendosura përkatësisht në 1.Qingdao Shangdong, 2.Xi'an Shanxi dhe 3.Liuzhou Guangxi. Setted deri 28 zyrat e shërbimit të korporatës në familje dhe jashtë saj ..

  "Markë CO-nele" rrjedh nga filozofia e avancuar dhe të rreptë gjermane teknike, ne kombinuar hulumtim teknik, prodhimin, shitjen dhe pas shitjes shërbimi bashku.

  Makinat e ndërtimit duke përfshirë Boom Pump Truck 25m me 56m, beton tipit Mobile Vendosja Boom HGY13 në HGY23, Vetë tipit Ngjitje 24 milion në 35 milion, agregate Small fine XBS serial betoni Pump 20-40m3 / h, JBT Serial betoniere Pump 30-40m3 / h, HBT Serial Betoni Pump30-100m3 / h, Shotcret spërkatje Machine, Batching bimëve dhe kështu me radhë.

  Aktualisht, produktet tona mund të gjenden në të gjithë Kinës dhe janë eksportuar në Rusi, Kore, Kazakistani, Irani, Mongolia, Egjipt, Singapori, Malajzia, Vietnami, Indonezia, Australia, Rumania, Amerika, Niger, Kongo, Mauritius dhe vende të tjera . CO-Nele me performancën e saj super dhe frymë optimiste po shërbejnë për të gjithë botën.


  WhatsApp Online Chat!