• Телефон: + 86-18306398869
 • Е-пошта: bob@conele.com
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  • sns06
  • sns07

  за нас

  бетон ISO9001 пумпа
  湿 喷 机 旋流 器
  砂浆 搅拌机 出 料 调整 装置
  混凝土 布料 车 臂架 托架 专利
  HBT60, HBT80CE 认证 新
  DCIM100MEDIADJI_0027.JPG

  Кингдао CO-Неле Група копродукции, Ltd е уредено во 1993 година Од сега ние главната имаат три производствени бази соодветно се наоѓа во 1.Qingdao Shangdong, 2.Xi'an Шанкси и 3.Liuzhou Гуангкси. Setted до 28 корпоративни канцеларии услуги во домашни и странски ..

  "Ко-Неле бренд" потекнува од германскиот напредни и строги технички филозофија, ние се комбинираат техничките истражување, производство, продажба и заедно по продажбата.

  Градежни машини, вклучувајќи бум пумпа камион од 25 милиони до 56 милиони, Бетон Пуштање бум Мобилни тип HGY13 да HGY23, самостоен вид Маратон 24m до 35m, мала парична казна агрегат XBS сериски Бетонски пумпа 20-40m3 / h, JBT Сериски мешалка Пумпа 30-40m3 / h, HBT Сериски Бетонски Pump30-100m3 / h, Shotcret прскање машина, дозиране растенија и така натаму.

  Во моментов, нашите производи би можеле да се најдат насекаде низ Кина и се извезуваат во Русија, Кореја, Казахстан, Иран, Монголија, Египет, Сингапур, Малезија, Виетнам, Индонезија, Австралија, Романија, Америка, Нигер, Конго, Маурициус и други земји . CO-Неле со своите супер перформанси и оптимистички дух се служи за целиот свет.


  WhatsApp Онлајн Chat!